Blogi

Sezamie otwórz się!

Sezamie otwórz się!

Tłum. Same staruszki i nastolatki. Staruszki trzymają się wyciągniętymi rękoma ścian, żeby nikt broń Boże nie „wepchał" się  do kolejki. Nastolatki napierają na wystające dłonie, gdy uścisk nie puszcza skulając się  przechodzą niżej. 

 

 

Czytaj więcej >>>


Blogi

Cześć wszystkim

Cześć wszystkim

Witam Was po dosyć długiej przerwie. Ciągle zadaję sobie pytanie - Dlaczego wszystko mija tak szybko? Dopiero rozpoczynały się wakacje, a przede mną już szósty tydzień nauki w szkole.

Czytaj więcej >>>


Blogi

Przez śmierć do nieśmiertelności

Przez śmierć do nieśmiertelności

Hendrix, Joplin, Morrison, Cobain, Winehouse. Sława, narkotyki, przedwczesna śmierć. Wszyscy byli ofiarami swoich czasów. Wszyscy rozstali się z życiem w wieku 27 lat. Zrobili to, by zapewnić sobie miejsce na liście artystów najlepiej sprzedających się po śmierci, kir na wytwórni płytowej czy-w przypadku Amy- większą liczbę fanów na facebooku? Niekoniecznie.

Czytaj więcej >>>


Blogi

Bitwa Fotograficzna...

Bitwa Fotograficzna...

Witam wszystkich po dosyć długiej przerwie.  W poprzednim wpisie zapoznaliście się z moją skromną osobą,dzisiaj zamierzam przejść do konkretów. Choć nie jestem profesjonalistką to uważam że od każdego można się czegos nauczyć. Pomyslicie :,, Ehh wielka mi sztuka, trzymać aparat i zrobić zdjęcie „. Tak owszem, fotografia nie jest trudna. Wystarczy szczypta chęci i spostrzegawczości.Najważniejsze jest to, aby nie zniechęcać się po pierwszych niepowodzeniach, w końcu na tym etapie to tylko zabawa. Fotografia daje dużo radości. Pamiętam jak cieszyłam się z każdego zdjęcia o którym inni mówili :" Ale suuper " , " Piękne ujęcie ".

Czytaj więcej >>>


Blogi

Bluszcz

Bluszcz

Mam 17 lat.I do tej pory było to moim problemem.Wchodząc do jakiegokolwiek kiosku z gazetami, nigdy nie mogłam znaleźć  dla siebie niczego ciekawego.

Czytaj więcej >>>


Blogi

Przyjaciel potrzebny od zaraz

Przyjaciel potrzebny od zaraz

Tysiące książek o przyjaźni. Tysiące filmów o przyjaźni. Tysiące demotywatorów o przyjaźni. Tysiące przyjaźni. Wszędzie przyjaźń.Same przyjaciółki i przyjaciele. A ja pytam gdzie? Gdzie ich wszystkich szukać? Czy tylko ja takiego świata nie widzę? Czy jestem wyjątkowo zła?

Czytaj więcej >>>


Blogi

Zaklęte w fotografii..

Zaklęte w fotografii..

Fotografia, jest czymś szczególnym. Ukazuje momenty, w których rzeczy na co dzień niezauważalne z powodu zgiełku, stają się bardziej widoczne. Jest odskocznią od codziennego, monotonnego świata.

 

Czytaj więcej >>>


Blogi

Lekcja stylu

To straszne jak niektórzy ludzie potrafią być ubodzy w styl. I wcale nie każę teraz nikomu oglądać programu Pani Prezydentowej, z którego my, mali, szarzy ludzie możemy dowiedzieć się jak z klasą zrobić zakupy w supermarkecie i tym podobne rzeczy. Otóż nie. Nie chodzi mi też o ubieranie się od stóp do głów w znanej sieciówce h&m, którą zresztą sama lubię i cenię. Może ekspertem nie jestem, ale wystarcza mi ten cudowny fakt, że jestem dziewczyną i coś na ten temat wiem. 

 

 

Czytaj więcej >>>


<<< [1] [2] [3] [4] [5] >>>

Sonda

Jak często odwiedzasz nasz portal?

Zobacz wszystkie sondy

O portalu

Portal Youthvoice.pl jest tworzony przez młodzież I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu

I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu

Copyright by http://youthvoice.pl - wszelkie prawa zastrzeżone

Aktualności | Szkoły | Galerie | Filmoteka | O nas | Kontakt | eLO RMF | ATOM | RSS | Projekt i wykonanie: Mariusz Kuras, mariushrek[malpa]gmail.com

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! [Valid Atom 1.0] [Valid RSS]