Blogi

PSEUDOFRIEND

Ktoś komu ufasz, powierzasz swoje tajemnice, zwierzasz się  z prywatnych spraw, a on odwraca się od Ciebie nie wiadomo dlaczego i zazwyczaj wtedy, kiedy jest potrzebny. 

Czytaj więcej >>>


Blogi

UWIERZ W SIEBIE!!!

Brak Ci wiary w siebie? Chodzisz ze spuszczoną głową? Nie potrafisz spojrzeć innym prosto w oczy? Od dziś wszystko się zmieni! Wreszcie zaczniesz myśleć o sobie w samych superlatywach! Wiem, że życie nie zawsze jest kolorowe i czasami naprawdę można stracić wiarę w siebie. Nasze doświadczenia nie zawsze działają na nas pozytywnie, ale czarne chmury można odegnać płomiennym uśmiechem. A więc, do dzieła!

Czytaj więcej >>>


Blogi

Tak źle i tak niedobrze

Marudzenie, miauczenie, narzekanie... Znacie to skądś? Ja tak - z życia. Ciągle przebywam wśród innych ludzi. Często dowiaduję się czegoś nowego, ciekawego. Zdarza się, że pękam ze śmiechu. Bywa też tak, że chce mi sie płakać. A czasami trafia mnie szlag...

Czytaj więcej >>>


Blogi

Kindersztuba

Temat wielki i obszerny jak worek Świętego Mikołaja 5 grudnia. Kultura osobista, szacunek i jeszcze jedno słowo, które ostatnio pokochałam: KINDERSZTUBA. Jest się do czego przyczepić, jak zawsze zresztą. Gdziekolwiek nie spojrzysz, tam grupy światłych i ogarniętych ludzi. W głębi duszy wiesz, że pokorne stado baranków to tak naprawdę wataha wilków, które są gotowe pożreć cię jednym spojrzeniem.

Czytaj więcej >>>


Blogi

Czy rozmiar naprawdę nie ma znaczenia?

Poza pracą w portalu swoje dziennikarskie talenty szlifujemy też w inny sposób. Na przykład jeździmy na praktyki do różnych stacji radiowych, telewizyjnych, czy nawet gazet. Ostatnimi czasy wraz z kolegami mogłam odbyć takie praktyki w Radiu ZET i tam właśnie zaobserwowałam ciekawe zjawisko...

Czytaj więcej >>>


Blogi

Nuda powodująca nudności

Wakacje... Za przeproszeniem - cholera jasna, po co one są? Przepraszam w tym miejscu wszystkich tych, którzy na wakacje czekali z utęsknieniem, ale muszę przyznać, że osobiście zdążyłem już je znienawidzić. A wszystko przez, jakżeby inaczej, trwałą i permanentną nudę.

Czytaj więcej >>>


Blogi

Ogłoszenie płatne

Ostatni dzwonek już za nami, więc czas na podsumowania. Co najmilej uczniowie wspominają ze szkoły? Oczywiście przerwy międzylekcyjne! Czy raczej, jak to można usłyszeć nieraz w młodzieżowym slangu, „brejki". Są jednak chwile w życiu człowieka, gdy „brejk" doprowadza do szewskiej pasji. Nie do wiary? A jednak.

Czytaj więcej >>>


Blogi

PO-PiSowa frekwencja

Wybory do Parlamentu Europejskiego za nami. Głosować poszedł zaledwie co czwarty uprawniony. Czy oznacza to, że pozostała (całkiem liczna) grupa wyraziła swoje niezadowolenie ze stylu prowadzonej polityki? A może z samych polityków?

Czytaj więcej >>>


<<< [1] [2] [3] [4] [5] >>>

Sonda

Jak często odwiedzasz nasz portal?

Zobacz wszystkie sondy

O portalu

Portal Youthvoice.pl jest tworzony przez młodzież I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu

I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu

Copyright by http://youthvoice.pl - wszelkie prawa zastrzeżone

Aktualności | Szkoły | Galerie | Filmoteka | O nas | Kontakt | eLO RMF | ATOM | RSS | Projekt i wykonanie: Mariusz Kuras, mariushrek[malpa]gmail.com

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! [Valid Atom 1.0] [Valid RSS]