Kultura

W ,,tyglu'' trzech kultur

W ,,tyglu'' trzech kultur

Leżajsk na przełomie wieków był skupiskiem trzech nacji żydowskiej, ukraińskiej i polskiej. W tym roku po raz ósmy odbył się tam festiwal, który ma na celu promocję wielokulturowości.

Czytaj więcej >>>


Kultura

Czesław zaśpiewa w Jarosławiu

Czesław zaśpiewa w Jarosławiu

22 października (piątek) 2010 r. w Tequila Music Club przy ul. Konfederackiej 2 w Jarosławiu wystąpi CZESŁAW ŚPIEWA. Cena biletu wynosi 45 zł, a w dniu koncertu 55 zł. Start o godzinie 20.00. Serdecznie zapraszamy!


Kultura

Sztuka pod gołym niebem

Sztuka pod gołym niebem

Czwartkowy wieczór. Plac wokół ratusza jest mocno oświetlony - za chwilę rozpocznie się spektakl. To nie będzie zwykłe przedstawienie, bo nie będzie ani kurtyny, ani miękkich krzeseł. Sceną tego wieczoru będzie kostka położona na rynku, oświetlenie to kilka lamp, a widzowie to ludzie którzy przyszli tu by zobaczyć prawdziwa sztukę.

Czytaj więcej >>>


Kultura

Zapraszamy na "terapię grupową"...

Zapraszamy na "terapię grupową"...

Marzysz o występie na prawdziwej scenie, o burzy oklasków i świetle reflektorów,
a może po prostu chcesz się nieźle bawić i poznać ciekawych ludzi?

Czytaj więcej >>>


Kultura

Narcyzowy Marlon Brando

  Narcyzowy Marlon Brando

Ma na koncie dwa Oscary, dwa Złote Globy, jedną Złotą Palmę z Cannes, trzy BATHA , Złotą Malinę i wiele innych nagród oraz nominacji. Absolwent Actors Studio. Znany z takich filmów jak: „Tramwaj zwany pożądaniem", „Dziki", „Ostatnie tango w Paryżu, „Ojciec Chrzestny", „Na nabrzeżach". Przystojny, buntowniczy, fenomenalny - po prostu legenda.  

 

Czytaj więcej >>>


Kultura

Piękna Brigitte Bardot

 Piękna Brigitte Bardot

Znana z takich produkcji filmowych jak: „Paryżanka", „Długie zęby", „Helena Trojańska", „Królowe Dzikiego Zachodu". W wieku 15 lat  została modelką francuskiego Elle, a trzy lata później zagrała w filmie. Zyskała miano francuskiego symbolu seksu oraz europejskiej odpowiedzi Marylin Monroe. Różniła się od dotychczasowych gwiazd (kości policzkowe, wydęte usta, włosy), co sprawiło, że kamera ją pokochała. W skrócie - legenda kina z lat 50.i 60. XX w.

 

Czytaj więcej >>>


Kultura

Kinowe majstersztyki

Kinowe majstersztyki

Oglądasz film i nagle ciach - słyszysz te słowa, które jeszcze długo zostaną w Twojej pamięci, być może wejdą do Twojego słownika i zawsze będą Ci się kojarzyć z jednym filmem bądź postacią.  Tych kwestii na pewno nie zapomnimy i choćbyśmy je słyszeli milion razy, zawsze będą nas bawić. 

 

Czytaj więcej >>>


Kultura

NOC ZWIEDZANIA RYNKU 2010

NOC  ZWIEDZANIA RYNKU 2010

Stowarzyszenie Muzyka Dawna  przystąpiła do organizacji kolejnej edycji Nocy Zwiedzania Rynku.

Będzie to już trzecia edycja imprezy, która w tym roku odbędzie się 15 maja. Jej główne założenia oraz termin stanowią integralną część wydarzenia powszechnie znanego jako „Noc Muzeów". 

 

Czytaj więcej >>>


<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] >>>

Sonda

Jak często odwiedzasz nasz portal?

Zobacz wszystkie sondy

O portalu

Portal Youthvoice.pl jest tworzony przez młodzież I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu

I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu

Copyright by http://youthvoice.pl - wszelkie prawa zastrzeżone

Aktualności | Szkoły | Galerie | Filmoteka | O nas | Kontakt | eLO RMF | ATOM | RSS | Projekt i wykonanie: Mariusz Kuras, mariushrek[malpa]gmail.com

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! [Valid Atom 1.0] [Valid RSS]