Po co i dlaczego?

Portal YouthVoice.pl powstał z myślą o osobach młodych powiatu jarosławskiego. Pod czujnym okiem mgr Danuty Matusz tworzą go uczniowie I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu.

Naszym celem jest dostarczanie młodzieży informacji na tematy ją interesujące, dlatego też zajmujemy się głównie zapowiadaniem imprez oraz opisywaniem zjawisk i wydarzeń związanych z młodzieżowym światkiem. Pozostajemy jednak otwarci na propozycje - na portalu pojawiają się również recenzje, reportaże oraz inne formy publicystyczne, np.felietony.


Załoga portalu w 2009 roku

Załoga portalu przyłapana na udawaniu, że pracuje

 Załoga portalu przyłapana na udawaniu, że pracuje


Redakcja:

Krzysztof WojdyłaKrzysztof Wojdyła - redaktor naczelny portalu, pomysłodawca i scenarzysta HEJ!, częściowo autokrata, jego wizja zawsze musi być urzeczywistniona. Od początku starał się kontrolować wszelkie aspekty funkcjonowania portalu, czego efekty widać teraz - dzięki niemu powstał zgrany i zdolny do efektywnych działań zespół.

Maciej GrendaMaciej Grenda - dziennikarz portalu, prowadzący HEJ!, nie cierpi się golić, z powodzeniem wciela się w role zarówno szlachciców, jak i chłopów pańszczyźnianych. W zespole człowiek od myślenia i pisania, zawsze dbał o to, by teksty były aktualne i dopracowane.

Tomasz Pawłucki Tomasz Pawłucki - grafik portalu, drugi z prowadzących HEJ!, jego artystyczne wizje powstają pod wpływem nieznanych nikomu środków. Dobry współpracownik, zarówno dla informatyka, jak i dziennikarza - oprócz grafiki zajmuje się również pisywaniem tekstów.

Maria OcalewiczMaria Ocalewicz - PR-owiec, choć niewielka ciałem, potężna duchem. Stworzyła program promocji portalu, którego skuteczność potwierdza szerokie grono odwiedzających portal.

Gabriela WilkGabriela Wilk - tłumacz, istnieje hipoteza, że jest rodowitą Angielką. Jej zdolności językowe zaskakują czasami nawet nauczycieli, w portalu jej pomoc jest nieoceniona - tłumaczy wszystko, co tylko wpadnie jej w ręce.

Mariusz Kuras vel. ManiekMariusz Kuras vel. Maniek - genialny tylko-informatyk, w kilkanaście godzin potrafi od podstaw stworzyć cały system zarządzania treścią. W portalu guru komputerowy, prywatnie złota rączka, dla zabawy robi instalacje elektryczne na otwartym prądzie.

Pozostali członkowie zespołu redakcyjnego: Jakub Hnat, Kinga Działo, Edyta Konieczny, Magda Taranowicz, Kamila Torbiczuk, Dagmara Mazur, Zuzanna Batorowicz, Beata Chuchra, Wojciech Zeńko, Magdalena Mazur, Agnieszka Krępa, Michał Pilch, Joanna Kapłon, Anita Polakowska, Paulina Szynal, Ewelina Jasińska, Patrycja Lech, Anna Chorzępa, Michał Wasyl, Tomasz Suchy

Dział foto: Kamila Huk i Anna Chorzępa

Aktualna załoga portalu

Redakcja:

Wojtek Zeńko Wojtek Zeńko - zawsze na bieżąco, wie co w trawie piszczy. Dostarcza nowinki, tak świeże, jak cieplutkie bułeczki. Gorliwy obrońca karpi i świetny duchowy przewodnik.

Beata Chuchra Beata Chuchra - dziewczyna o wielkim sercu i pokaźnych rozmiarów mózgu. Niezależna, ambitna i pomysłowa. Prawdopodobnie za sprawą jej czarodziejskiej różdżki, nasze nieudolne teksty stają się fenomenem i trafiają do czytelników.

Dominika Majcher Dominika Majcher - nasza pani fotograf z Hiszpanii. Autorka galerii, w wolnych chwilach na potrzeby portalu "cyka" zdjęcia z różnych imprez. To dla nas zostawiła słoneczną Barcelonę.

Marysia Ocalewicz Marysia Ocalewicz - z powodzeniem łączy prowadzenie własnego bloga i pracę portalowej pani korektor. Uporczywie likwiduje wszystkie literówki w tekstach - chwała jej za to. Umiejętnie dowodzi też ekipą Wkrętaka, a język angielski ma w małym paluszku.

Miłosz Bochnak Miłosz Bochnak - nasz prywatny Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz w jednym. Śledzi wszystkie mecze, rozgrywki z zapartym tchem i chętnie je komentuje. W wolnej chwili z chęcią sam goni z piłką.

Ewelina Jasińska i Paulina Szynal Ewelina Jasińska i Paulina Szynal - nasze niezapominajki. O nietypowych świętach wiedzą wszystko i chętnie nas o nich uświadamiają. Niepoprawne optymistki, zawsze służące pomocą.

Paulina Lisze Paulina Lisze - kobieta dynamit, o tysiącu pomysłach na minutę, luźnym podejściu do życia i donośnym głosie. Szczerość to podstawa- możemy się o tym przekonać czytając jej blog. Wszędzie jej pełno, rozpiera ją energia - jak jej nie lubić?

Agata Socha Agata Socha - artystyczna dusza, w swoich tekstach porusza różne tematy, jednak najbardziej kręci ją sztuka i teatr. Potrafi tupnąć nogą, ale zazwyczaj jest łagodna jak baranek.

Michał Pilch Michał Pilch - na co dzień roztargniony, ale jeśli chodzi o sport zawsze dobrze poinformowany. Częsty gość zakładów bukmacherskich, zawsze wie na kogo postawić. Niezły z niego filozof i poczciwa dusza.

Dominika Kuc Dominika Kuc - doskonale wie, co gryzie nas młodych ludzi. Porusza tematy z życia naszej szkoły i dzieli się wiedzą z przeczytanych książek i obejrzanych filmów. Prywatnie, fajny z niej ziom.

Sonda

Jak często odwiedzasz nasz portal?

Zobacz wszystkie sondy

O portalu

Portal Youthvoice.pl jest tworzony przez młodzież I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu

I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu

Copyright by http://youthvoice.pl - wszelkie prawa zastrzeżone

Aktualności | Szkoły | Galerie | Filmoteka | O nas | Kontakt | eLO RMF | ATOM | RSS | Projekt i wykonanie: Mariusz Kuras, mariushrek[malpa]gmail.com

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! [Valid Atom 1.0] [Valid RSS]