Publicystyka

Plastic not fantastic!

Plastic not fantastic!

Chirurgia plastyczna (kosmetyczna lub estetyczna) - dziedzina medycyny zajmująca się korektą rzeczywistych lub odczuwanych defektów ciała. Jest jedną z specjalizacji chirurgii
- to słownikowa definicja znanych dobrze wszystkim „operacji plastycznych".

Czytaj więcej >>>


Publicystyka

Harujemy jak woły!

Harujemy jak woły!

Przed świętami, a zarazem długim urlopem, rozgorzała ogólnopolska dyskusja na temat: „Święta - czas odpoczynku czy pracy?" Na forach, czy w mediach zdania są podzielone, ale nie tylko tam, gdyż i w naszym jarosławskim otoczeniu też znalazłoby się wielu przeciwników, jak i zwolenników.

Czytaj więcej >>>


Publicystyka

Czoko Chanel

Czoko Chanel

Najlepsza na jesienną deprechę i złamane serce, polecana przez nasze babcie na wzmocnienie i ból głowy, pożerana na długiej przerwie w celu rozładowania tzw. napięcia przedsprawdzianowego, skuteczny afrodyzjak na usidlenie niepokornego mężczyzny... W czym tkwi fenomen czekolady? Zastanawialiście się kiedykolwiek, czy tę rozkosz podniebienia, można zastąpić na przykład miodem? No właśnie. Czekolada jest niczym prawdziwy przyjaciel albo kobieca intuicja - niezawodna, bezkonkurencyjna i ponadczasowa.

Czytaj więcej >>>


Publicystyka

Postawa na sześć

Postawa na sześć

Chcesz prezentować się niczym Jolanta Kwaśniewska i klasą dorównywać Bogusławowi Kaczyńskiemu? Oto kilka zasad savoir - vivre'u o prawidłowej postawie ciała, tak, aby pozbyć się słomy z butów i swoją sylwetką być przykładem dla innych.

 

Czytaj więcej >>>


Publicystyka

17 grudzień - dzień bez przekleństw

17 grudzień - dzień bez przekleństw

17 grudnia - niewielu z nas zdaje sobie sprawę  z tego, że dzisiaj jest "Dzień  bez przekleństw". To doskonała okazja, aby zastanowić  się nad tym jak wygląda język współczesnego Polaka. 

Czytaj więcej >>>


Publicystyka

Do boju, komisjo!

Do boju, komisjo!

Święta za pasem, a u nas jak zwykle polityczny rozgardiasz. Zamiast przygotowywać się do końcoworocznej inwentaryzacji, politycy bombardują się zarzutami i szukają haczyków na swoich kolegów z pracy. Może najwyższy czas zawiesić broń i ruszyć na świąteczne zakupy?

Czytaj więcej >>>


Publicystyka

Magia świąt

Magia świąt

Święta tuż, tuż... Czyżby w naszych sercach brakowało miejsca dla przychodzącego na świat Chrystusa? Coraz częściej zapominamy, o co tak naprawdę chodzi w magii świąt Bożego narodzenia. Przykładamy największą wagę do tego, co znajdzie się pod choinką, oraz to czy będziemy mieć na sobie nowy płaszcz na pasterce, a przy wigilijnej kolacji myślimy już tylko o Sylwestrze. Skromna, wręcz ascetyczna stajenka przekształciła się w wykwintną ucztę, na której powoli zaczyna brakować kolęd. 

Czytaj więcej >>>


Publicystyka

Opalona śmierć

Opalona śmierć

Nowotwory, szybsze starzenie się skóry, zmarszczki, uszkodzenie wzroku, poparzenie skóry - wszystkie te objawy są skutkiem nadmiernego opalania. Jednak, kto z nas ma świadomość, że sztuczne upiększanie się w solarium może zaszkodzić naszemu zdrowiu, a w ostateczności doprowadzić nawet do śmierci? Otóż rzadko kto z nas o tym myśli. Jeszcze do niedawna opalanie w solarium było bardzo popularne. Dopiero kiedy ludzie zaczęli rozumieć fakt, iż sami sobie szkodzą, zaczęto o tym głośno mówić.

Czytaj więcej >>>


<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] >>>

Copyright by http://youthvoice.pl - wszelkie prawa zastrzeżone

Aktualności | Szkoły | Galerie | Filmoteka | O nas | Kontakt | eLO RMF | ATOM | RSS | Projekt i wykonanie: Mariusz Kuras, mariushrek[malpa]gmail.com

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! [Valid Atom 1.0] [Valid RSS]