Sport

Jamroooooozik!

W sobotę JKS rozegrał mecz z najgorszą drużyną tego sezonu - Hetmanem Zamość. Spotkanie zakończyło się okazałym wynikiem 8:0, a gwiazdą spotkania został Jarosław Jamrozik, który prawie niczym Lewandowski strzelił rywalowi 5 goli.

Brzmi jak wynik z bajki. Jednak JKS Jarosław faktycznie ograł Santos czteroma bramki. Problem w tym, że nie ten słynny brazylijski Santos. Czarno-niebiescy zmierzyli się bowiem z drużyną z Piwody. Zwycięstwo cieszy mimo to, ponieważ JKS awansował do półfinałów regionalnych Pucharu Polski.

Po tygodniowej przerwie jarosławianie znowu powrócili. Tym razem JKS zmierzył się na wyjeździe z Sokołem Sieniawa. W miejscowości oddalonej o około 20 kilometrów od Jarosławia goście zwyciężyli po ciężkim spotkaniu 1:0.

W sobotę odbyło się długo oczekiwane spotkanie JKS-u Jarosław ze Stalą Rzeszów. Oba zespoły podjęły wymianę ciosów, która sprawiedliwie zakończyła się remisem.

W środę 16 września JKS rozegrał mecz kolejnej fazy Pucharu Polski. „Czarno-niebiescy" wygrali z zespołem z Ligi Okręgowej - Startem Pruchnik, 1:0. Małym kosztem sił udało się nam awansować do następnej rundy.

Pomimo łatwego zwycięstwa z rzeszowianami na wyjeździe zespół Kolpingu nie zdołał wygrać u siebie z mocniejszą od poprzedniego rywala Palmiarnią Zielona Góra. Goście zwyciężyli 3:1, a jedyny punkt dla jarosławian zdobył Robert Floras.

W sobotnim meczu przy Bandurskiego jarosławianie przegrali z Chełmianką Chełm w 2 minuty. Były 41 i 42 minuta, w których JKS stracił obie bramki.

Środowy wyjazd do Boguchwały zakończył się zwycięstwem JKS-u Jarosław 1:0. Strzelcem gola został Kacper Rop, dając ważne punkty jarosławianom.