Sport

Pang Teng rozbroił Kolping

PKS Kolping FRAC Jarosław w pierwszym meczu półfinałowym, u siebie, przegrał z działdowskim Dekorglassem 3:1. Głównym ogniwem gości był Peng Tang, znakomity Chińczyk rozprawił się z Robertem Florasem oraz Wangiem Zeng Yi.

We wtorek tenisiści stołowi Kolpingu rozegrali wyjazdowe spotkanie z Odrą Metraco SA Miękinia. Ostatnia drużyna tabeli, która nie wygrała nawet jednego meczu uległa również jarosławianom 3:1.

Kubeł, wiadro, fontanna zimnej wody…

...spłynęła na głowy JKS-u po porażce z ostatnim w tabeli Hetmanem Zamość. Kompromitacja, w którą nie wierzyli nawet bukmacherzy (kurs na zwycięstwo gospodarzy około 12) stała się faktem. Czarno-niebiescy przegrali z outsiderem rozgrywek 1:0!

Jarosławianie po wyjazdowej porażce w Rzeszowie powrócili na Bandurskiego by zmierzyć się z lokalnym rywalem - Sokołem Sieniawą. Czarno-niebiescy mimo przewagi gości zwyciężyli 3:1.

W sobotę kibice przybyli na stadion rzeszowskiej Stali, po to by zobaczyć mecz dwóch znajdujących się wysoko w tabeli drużyn. Spotkanie pomiędzy Stalą, a JKS-em nie było jednak zbyt widowiskowe i zakończyło się wynikiem 1:0 dla gospodarzy.

Po dłuższej przerwie spowodowanej kwalifikacjami olimpijskimi, do gry powróciła Wschodzący Białystok Superliga oraz oczywiście Kolping Frac Jarosław. We wtorkowym spotkaniu ze Strzelcem Frysztak jarosławianie triumfowali 3:2, natomiast w czwartek z Bogorią musieli pogodzić się z porażką 3:2.

Trzecie i ostatnie spotkanie finałowe PlusLigi zakończyło się szczęśliwie dla ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, która w tym sezonie nie miała sobie równych i zasłużenie została uhonorowana tytułem Mistrza Polski.

Wizyta czarno-niebieskich w lubelskim Chełmie zakończyła się trzecim sukcesem gości z rzędu. Zwycięską bramkę na 3:2 w 86 minucie zdobył Rafał Kycko.