Sport

Wicemistrz poległ w jarosławskiej ziemi

Wyczekiwany mecz pomiędzy Kolpingiem Frac Jarosław, a Dartomem Bogorią zakończył się efektownym zwycięstwem gospodarzy. Jarosławianie ograli bowiem przyjezdnych 3:0.

Piłkarze JKS-u, po których widać, że z meczu na mecz opadają z sił, wygrali ostatnie spotkanie tej jesieni 1:0. Wymęczone zwycięstwo odnieśli w Wiązownicy, gdzie w sparingu przedsezonowym wygrali 5:1.

Mocna odpowiedź Kolpingu!

Podopieczni trenera Dziukiewicza po bolesnej porażce z działdowskim Dekorglassem, powrócili w wielkim stylu wygrywając 3:0 z GMKS-em Strzelec Frysztak. Jedynego seta przegrał Bartosz Such.

Dobra passa tenisistów stołowych Kolpingu została przerwana. Pogromcami jarosławian okazali się zawodnicy Dekorglassu Działdowo, którym udało się zatrzymać Parafialny Klub Sportowy, wygrywając 3:0 u siebie.

Jarosławski Klub Sportowy w sobotnim pojedynku z Polonią Przemyśl zremisował 1:1. Czarno-niebiescy mimo objęcia prowadzenia, nie zdołali utrzymać korzystnego wyniku. Ostatni jesienny [wiosenny ?]mecz ligowy za nami.

Zespół z Radzynia jest jak do tej pory jednym z najtrudniejszych rywali naszej drużyny. Na trzy rozegrane spotkania wyjazdowe JKS nie zdobył nawet jednego punktu. Wszystkie mecze przegrywając w stosunku 0:1.

Jarosławianie, którzy pierwszy raz w tym sezonie rozegrali mecz na Lubelszczyźnie, wygrali z  Avią Świdnik 1:0, zmniejszając stratę do lidera III ligi Motoru Lublin do zaledwie 4 punktów.

„Witam państwa na kolejce ligowej w mieście wariatów, gdzie spikerowi budują budkę z czerwonej cegły" - takimi słowami przywitał zgromadzonych na meczu kibiców spiker Michał Łabuś i był to chyba najbardziej pozytywny moment spotkania.