Wydarzenia

Nie bądź obojętny. Pomóż

Nie bądź obojętny. Pomóż

Konserwy, kasze, makarony, woda pitna, koce, śpiwory, chemia gospodarcza, środki czystości i dezynfekcyjne. Te wszystkie rzeczy można złożyć w MOPS-ie przy ul. Poniatowskiego 57 oraz w punkcie wydawania unijnej żywności 1 GROSZ przy ul. Bandurskiego w Jarosławiu (pomiędzy Dużym Parkiem, a os. Armii Krajowej) . Dary zbierane są od pn. do pt. w godz. od 8.00 do 15.00 oraz w soboty od 8.00 do 12.00. Pomóc powodzianom możesz również wysyłając SMS'a o treści „Pomagam" pod nr 72052 (2,44 zł z VAT). 


Wydarzenia

Alarm (1)997

Alarm (1)997

Cztery osoby nie żyją, miasta i wsie zalane wodą - ludzie obawiają się powtórki z 1997 roku. Taki jest dotychczasowy bilans podtopionej Południowej Polski. Najbardziej krytyczna jest sytuacja na Śląsku i w Małopolsce.

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

Historia w obrazie utrwalona

Historia w obrazie utrwalona

Starosta Jarosławski zaprasza wszystkich uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Jarosławskiego do udziału w konkursie "Historia w obrazie utrwalona".

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

KABOOM 2010

KABOOM 2010

14 maja (piątek) w rzeszowskim pubie "Stara drukarnia" o godz. 20:00 będzie można zobaczyć finisaż komiksu i ilustracji dziesięciu autorów: Sabiny Biernat, Krzysztofa Bryneckiego, Macieja Burego, Jacka Burgera, Piotra Burzyńskiego, Marcina Janika, Ewy Majki, Michała Rachwała, Michała Solińskiego i Łukasza Waszczuka. Serdecznie zapraszamy! 


Wydarzenia

Head z głową

Head z głową

Zawsze oczekujemy wskazówek i nie boimy się krytyki. Chcemy wiedzieć i potrafić więcej niż miesiąc wcześniej. Pokonujemy samych siebie, swoje zakłopotanie gdy gubimy się w odpowiedzi, kiedy parzy na nas ponad 40 par oczu. Mamy też nauczyciela, który potrafi nas zmotywować do wszystkiego.

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

REWALACJA

REWALACJA

Dziennikarze naszego portalu zostali laureatami ogólnopolskiego konkursu „Potęga Prasy". Drugie miejsce zajęła Paulina Lisze za reportaż „Mgła", a trzecie Wojciech Zeńko za reportaż „Syn, mąż, ojciec". W nagrodę będą brali udział w dwutygodniowym obozie dziennikarskim w nadmorskiej miejscowości Rewal. Będą tam szkolić swój warsztat tworząc gazetkę „Rewalacje" i prowadzić audycje radiowe. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

 


Wydarzenia

Postaw na mleko!

Postaw na mleko!

7 maja (piątek) na jarosławskim Rynku w godzinach od 14.00 do 17.00 odbędzie się impreza z udziałem Mlecznej Ekspedycji w ramach programu "Stawiam na mleko". Jest to kampania promująca produkty mleczne, realizowana przez Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskiej i Agencji Rynku Rolnego. Miasto roi się od bilbordów i plakatów zapraszających na mleczną imprezę. Przewidziano wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, jak również spotkania z dietetykami. Pamiętaj - wystarczą 2 szklanki mleka i 2 plasterki sera!

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

Jarosławskie talenty

Jarosławskie talenty

Tegoroczną, drugą już edycję jarosławskiego konkursu MASZ TALENT wygrała Karolina Węgrzyn z Zespołu Szkół Plastycznych w Jarosławiu, w kategorii śpiew. Zwyciężczyni otrzymała laptopa.

Czytaj więcej >>>


<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] >>>

Copyright by http://youthvoice.pl - wszelkie prawa zastrzeżone

Aktualności | Szkoły | Galerie | Filmoteka | O nas | Kontakt | eLO RMF | ATOM | RSS | Projekt i wykonanie: Mariusz Kuras, mariushrek[malpa]gmail.com

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! [Valid Atom 1.0] [Valid RSS]