Wydarzenia

Pierwsze koty za płoty

Pierwsze koty za płoty

Widać już pierwsze łopaty, pierwszą koparkę i co najważniejsze, pierwszych polityków rozpoczynających pracę nad budową obwodnicy Jarosławia. Taki widok ukazał się wszystkim, którzy przybyli na sesję Rady Miasta 22 marca, odbywającej się w ratuszu, a następnie przeniesionej do Tywoni w miejsce rozpoczęcia prac budowlanych.

 

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

Psie piękno!

Psie piękno!

13 i 14 marca od godziny 10:00 w hali sportowej MOSiR w Jarosławiu przy ul. Sikorskiego 5, odbędzie się XXXV Międzynarodowa i Ogólnopolska Wystawa Psów Rasowych. Jednocześnie będzie miała miejsce Krajowa Wystawa Owczarków Niemieckich. Bilety do nabycia przy wejściu. Serdecznie zapraszamy!


Wydarzenia

DŻEM w Jarosławiu! I nie tylko...

DŻEM w Jarosławiu! I nie tylko...

14 marca 2010 r. o godzinie 18:00 w sali PWSZ w Jarosławiu gwiazdą wieczoru na koncercie charytatywnym będzie zespół DŻEM. Bilety w cenie 25 zł. są do nabycia w MOKu, Sklepie Muzycznym HIT (ul. Grunwaldzka 22), MOSiR, Studiu 21 oraz w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Jarosławiu. Wszystkie pieniądze zebrane z biletów oraz z licytacji zostaną przekazane na nowy sprzęt rehabilitacyjny do COM w Jarosławiu.  

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

To ta noc!

To ta noc!

Rozpoczęło się odliczanie do wydarzenia tygodnia. Dzisiaj w nocy (z 7 na 8 marca) o godzinie 1.45 w Canal+ będzie transmitowana uroczystość z gali wręczania Oscarów. To już 82 edycja, kiedy to nagrody rozdaje Amerykańska Akademia Wiedzy i Sztuki Filmowej.

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

Powiew świeżości w eLO RMF

Powiew świeżości w eLO RMF

Już 13 marca, na antenie eLO RMF pojawi się nowy program Tomka Suchego i Kuby Hnata. "Muza Pod Kontrolą" to propozycja dla wszystkich, którzy w radiu chcą usłyszeć to, co lubią.

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju

21 marca br. o godz. 16:00 w Jarosławiu wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju. Impreza odbędzie się w Hali Sportowej MOSiR przy ul. Sikorskiego 5. Organizatorem iwentu jest Agencja Artystyczna ART - TU. Cena biletu wynosi 40 zł.. Relacja z imprezy znajdzie się na naszym portalu. Serdecznie zapraszamy!


Wydarzenia

Recital Jacka Borkowskiego

Recital Jacka Borkowskiego

7 marca (niedziela) 2010 r. o godz. 15:00 w sali lustrzanej kamienicy Attavantich w Jarosławiu wystąpi Jacek Borkowski - aktor znany m. in. z serialu "Klan". Jest to już XV spotkanie z cyklu Salon Literacki. Recital zorganizowało CKiP w Jarosławiu. Wstęp dla pań wolny, a mężczyźni zapłacą syboliczną kwotę 10 zł. Dla kobiet przygotowane jest wiele niespodzianek. Serdecznie zapraszamy!


Wydarzenia

YouthVoice.pl zmienia wygląd!

YouthVoice.pl zmienia wygląd!

Witajcie drodzy użytkownicy Portalu YouthVoice.pl. Dzisiaj przemówi, chociaż raz, Wasz admin. Zmieniamy wygląd strony, dodajemy kilka nowych funkcji. Zobaczcie, skomentujcie. Korzystajcie tak jak zawsze :)

Czytaj więcej >>>


<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] >>>

Copyright by http://youthvoice.pl - wszelkie prawa zastrzeżone

Aktualności | Szkoły | Galerie | Filmoteka | O nas | Kontakt | eLO RMF | ATOM | RSS | Projekt i wykonanie: Mariusz Kuras, mariushrek[malpa]gmail.com

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! [Valid Atom 1.0] [Valid RSS]