Wydarzenia

Za Krzyżem

Za Krzyżem

Jesteś młody? Weź światło i idź za Światłem ulicami miasta. W tę środę, 31 marca o godz. 20. pod kościołem oo. franciszkanów rozpocznie się miejska droga krzyżowa, która przejdzie jarosławskimi ulicami i zakończy się pod ratuszem.

 

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

Rozmowa kwalifikacyjna

Rozmowa kwalifikacyjna

Wszystkich chętnych gimnazjalistów, którzy interesują się dziennikarstwem zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną. Odbędzie się ona 16 kwietnia o godzinie 15.00, w auli I LO im. Mikołaja Kopernika. Rozmowę poprowadzi dziennikarz stacji TVN24, gospodarz programu "Polska i Świat" - Łukasz Grass.

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

Pierwsze koty za płoty

Pierwsze koty za płoty

Widać już pierwsze łopaty, pierwszą koparkę i co najważniejsze, pierwszych polityków rozpoczynających pracę nad budową obwodnicy Jarosławia. Taki widok ukazał się wszystkim, którzy przybyli na sesję Rady Miasta 22 marca, odbywającej się w ratuszu, a następnie przeniesionej do Tywoni w miejsce rozpoczęcia prac budowlanych.

 

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

Psie piękno!

Psie piękno!

13 i 14 marca od godziny 10:00 w hali sportowej MOSiR w Jarosławiu przy ul. Sikorskiego 5, odbędzie się XXXV Międzynarodowa i Ogólnopolska Wystawa Psów Rasowych. Jednocześnie będzie miała miejsce Krajowa Wystawa Owczarków Niemieckich. Bilety do nabycia przy wejściu. Serdecznie zapraszamy!


Wydarzenia

DŻEM w Jarosławiu! I nie tylko...

DŻEM w Jarosławiu! I nie tylko...

14 marca 2010 r. o godzinie 18:00 w sali PWSZ w Jarosławiu gwiazdą wieczoru na koncercie charytatywnym będzie zespół DŻEM. Bilety w cenie 25 zł. są do nabycia w MOKu, Sklepie Muzycznym HIT (ul. Grunwaldzka 22), MOSiR, Studiu 21 oraz w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Jarosławiu. Wszystkie pieniądze zebrane z biletów oraz z licytacji zostaną przekazane na nowy sprzęt rehabilitacyjny do COM w Jarosławiu.  

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

To ta noc!

To ta noc!

Rozpoczęło się odliczanie do wydarzenia tygodnia. Dzisiaj w nocy (z 7 na 8 marca) o godzinie 1.45 w Canal+ będzie transmitowana uroczystość z gali wręczania Oscarów. To już 82 edycja, kiedy to nagrody rozdaje Amerykańska Akademia Wiedzy i Sztuki Filmowej.

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

Powiew świeżości w eLO RMF

Powiew świeżości w eLO RMF

Już 13 marca, na antenie eLO RMF pojawi się nowy program Tomka Suchego i Kuby Hnata. "Muza Pod Kontrolą" to propozycja dla wszystkich, którzy w radiu chcą usłyszeć to, co lubią.

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju

21 marca br. o godz. 16:00 w Jarosławiu wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju. Impreza odbędzie się w Hali Sportowej MOSiR przy ul. Sikorskiego 5. Organizatorem iwentu jest Agencja Artystyczna ART - TU. Cena biletu wynosi 40 zł.. Relacja z imprezy znajdzie się na naszym portalu. Serdecznie zapraszamy!


<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] >>>

Sonda

Jak często odwiedzasz nasz portal?

Zobacz wszystkie sondy

O portalu

Portal Youthvoice.pl jest tworzony przez młodzież I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu

I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu

Copyright by http://youthvoice.pl - wszelkie prawa zastrzeżone

Aktualności | Szkoły | Galerie | Filmoteka | O nas | Kontakt | eLO RMF | ATOM | RSS | Projekt i wykonanie: Mariusz Kuras, mariushrek[malpa]gmail.com

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! [Valid Atom 1.0] [Valid RSS]