Wydarzenia

"Wehikuł Czasu" w eLO RMF

 "Wehikuł Czasu" w eLO RMF

Zapraszamy na program radiowy pt. "Wehikuł Czasu", który nadawany jest na żywo, w co drugą sobotę, na antenie radia eLO RMF (www.elormf.pl). Zapraszają Kuba Hnat i Tomek Suchy (uczniowie I LO w Jarosławiu) - architekci nowo powstałego Wehikułu Czasu. Zabierzemy Was w niekończącą się podróż do korzeni muzyki rockowej oraz rapu. Z każdym następnym programem będzimy cofać się w przeszłości...

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

Myslovitz w Rzeszowie!

Myslovitz w Rzeszowie!

Club Live  po raz kolejny będzie miał zaszczyt gościć na swojej scenie bardzo zanych artystów. Tym razem w rzeszowskim klubie przy ul. Rejtana 1.,  wystąpi obchodzący w tym roku swoje 18. urodziny zespół rockowy Myslovitz. Cena biletu  wynosi  40 zł, a w dniu koncertu nieco drożej - 50. Koncert odbędzie się 21 stycznia. Impreza zaczyna się o godzinie 20:00, ale wejść można już koło 18.30.

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

NOWA EKIPA YOUTHVOICE'A

NOWA EKIPA YOUTHVOICE'A

Już od ponad miesiąca portal YouthVoice.pl przejęła nowa ekipa. Jesteśmy młodszymi braćmi naszych kolegów po fachu. Z poprzedniego składu na pokładzie pozostała Maria Ocalewicz. Postaramy się przybliżać Wam wszystkie sprawy, imprezy, koncerty, które dotyczą lub będą się działy na Podkarpaciu. "Młodzi nigdy nie byli tak głośno..." - z tym hasłem na ustach, pełni zapału i energii do pracy, obiecujemy informować o rzeczach, miejscach, które na pewno Was zainteresują.

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

WOŚP

WOŚP

10 stycznia 2010 roku wystartuje XVIII już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Jarosławiu odbędzie się z tej okazji o godzinie 14:00 koncert uczniów Ogniska Baletowego im. Lidii Nartowskiej, połączony z licytacją w MOKu. O 16:00 rozpocznie się wielki koncert hip-hopowy, na którym wystąpią: GRUBSON & 3ODA, Eskaubei, Wake Up Adina, Zdolne Przedmieście, Wuera & Boris, Homex & LKZ, G13, Ozki & Arabe, Hipnoatik i RAPH. O godzinie 20:00, jak w każdym mieście zostanie zapalone światełko do nieba.

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

Sylwester w Rzeszowie

Sylwester w Rzeszowie

Rzeszów również zadbał  o zorganizowanie koncertu pod gołym niebem w Noc Sylwestrową. Gwiazdą  wieczoru został w tym roku zespół SUMPTUATIC. To bardzo dobra alternatywa, dla tych, którzy nie wybierają się na imprezę w jarosławskim rynku lub w ogóle nie mają pomysłu na tę noc. Kolejny znany zespół, który przyjedzie do Rzeszowa, to rumuński duet YARABI, wykonujący muzykę dance. 

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

Most pod choinkę

Most pod choinkę

Ludziom mieszkających poza Jarosławiem, miasto nie mogło sprawić lepszego prezentu pod choinkę, niż oddanie do użytku drugiego pasa jezdni na moście łączącym Jarosław z Szówskiem. 

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

Redakcja portalu Youthvoice.pl pragnie złożyć wszystkim Czytelnikom najserdeczniejsze życzenia wesołych, ciepłych i radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2010.

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

Sylwester w Jarosławiu!!!

Sylwester w Jarosławiu!!!

Po raz pierwszy w naszym małym, ale przytulnym Jarosławiu, będziemy mogli wspólnie przywitać Nowy Rok. Burmistrz Miasta Jarosławia, zaprasza na wspólny Sylwester, który odbędzie się w Rynku

Czytaj więcej >>>


<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] >>>

Sonda

Jak często odwiedzasz nasz portal?

Zobacz wszystkie sondy

O portalu

Portal Youthvoice.pl jest tworzony przez młodzież I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu

I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu

Copyright by http://youthvoice.pl - wszelkie prawa zastrzeżone

Aktualności | Szkoły | Galerie | Filmoteka | O nas | Kontakt | eLO RMF | ATOM | RSS | Projekt i wykonanie: Mariusz Kuras, mariushrek[malpa]gmail.com

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! [Valid Atom 1.0] [Valid RSS]