Wydarzenia

NOWA EKIPA YOUTHVOICE'A

NOWA EKIPA YOUTHVOICE'A

Już od ponad miesiąca portal YouthVoice.pl przejęła nowa ekipa. Jesteśmy młodszymi braćmi naszych kolegów po fachu. Z poprzedniego składu na pokładzie pozostała Maria Ocalewicz. Postaramy się przybliżać Wam wszystkie sprawy, imprezy, koncerty, które dotyczą lub będą się działy na Podkarpaciu. "Młodzi nigdy nie byli tak głośno..." - z tym hasłem na ustach, pełni zapału i energii do pracy, obiecujemy informować o rzeczach, miejscach, które na pewno Was zainteresują.

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

WOŚP

WOŚP

10 stycznia 2010 roku wystartuje XVIII już finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Jarosławiu odbędzie się z tej okazji o godzinie 14:00 koncert uczniów Ogniska Baletowego im. Lidii Nartowskiej, połączony z licytacją w MOKu. O 16:00 rozpocznie się wielki koncert hip-hopowy, na którym wystąpią: GRUBSON & 3ODA, Eskaubei, Wake Up Adina, Zdolne Przedmieście, Wuera & Boris, Homex & LKZ, G13, Ozki & Arabe, Hipnoatik i RAPH. O godzinie 20:00, jak w każdym mieście zostanie zapalone światełko do nieba.

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

Sylwester w Rzeszowie

Sylwester w Rzeszowie

Rzeszów również zadbał  o zorganizowanie koncertu pod gołym niebem w Noc Sylwestrową. Gwiazdą  wieczoru został w tym roku zespół SUMPTUATIC. To bardzo dobra alternatywa, dla tych, którzy nie wybierają się na imprezę w jarosławskim rynku lub w ogóle nie mają pomysłu na tę noc. Kolejny znany zespół, który przyjedzie do Rzeszowa, to rumuński duet YARABI, wykonujący muzykę dance. 

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

Most pod choinkę

Most pod choinkę

Ludziom mieszkających poza Jarosławiem, miasto nie mogło sprawić lepszego prezentu pod choinkę, niż oddanie do użytku drugiego pasa jezdni na moście łączącym Jarosław z Szówskiem. 

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

Wesołych Świąt!

Wesołych Świąt!

Redakcja portalu Youthvoice.pl pragnie złożyć wszystkim Czytelnikom najserdeczniejsze życzenia wesołych, ciepłych i radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2010.

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

Sylwester w Jarosławiu!!!

Sylwester w Jarosławiu!!!

Po raz pierwszy w naszym małym, ale przytulnym Jarosławiu, będziemy mogli wspólnie przywitać Nowy Rok. Burmistrz Miasta Jarosławia, zaprasza na wspólny Sylwester, który odbędzie się w Rynku

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

Świąteczny kiermasz

Świąteczny kiermasz

Jak co roku, w IV niedziele adwentu u oo. Dominikanów w Jarosławiu, odbył się koncert charytatywny, z którego dochód ma być przeznaczony na pomoc najuboższym rodzinom z parafii. Po uroczystości na wszystkich , zarówno dorosłych jak i dzieci, czekały niesamowite atrakcje.

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

Zamach pamięci

Zamach pamięci

W nocy z 17 na 18 grudnia, został skradziony napis nad bramą przy wejściu do Auschwitz 1, który głosił ,,Arbeit macht frei" czyli "Praca czyni wolnym". Cały świat jest oburzony, zniknął szyld, który symbolizował system niemieckich obozów zagłady. Dla osoby, która pomoże w odnalezieniu tego bezcennego kawałka metalu czeka nagroda w wysokości 115 tys. zł. 

Czytaj więcej >>>


<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] >>>

Copyright by http://youthvoice.pl - wszelkie prawa zastrzeżone

Aktualności | Szkoły | Galerie | Filmoteka | O nas | Kontakt | eLO RMF | ATOM | RSS | Projekt i wykonanie: Mariusz Kuras, mariushrek[malpa]gmail.com

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! [Valid Atom 1.0] [Valid RSS]