Wydarzenia

Startują Dni Jarosławia!

Startują Dni Jarosławia!

Redakcja portalu Youthvoice.pl pragnie gorąco zaprosić wszystkich na Dni Jarosławia. Impreza odbędzie się na Jarosławskim Rynku, początek już o 11. Gwiazdą dzisiejszego wieczoru będzie zespół Blue Cafe. W rozwinięciu znajdziecie dokładny program imprezy. Zapraszamy!

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

Jarosław 'o jeden dobry uczynek do przodu'

Jarosław 'o jeden dobry uczynek do przodu'

W czwartek 18 czerwca na stadionie miejskim w Jarosławiu odbyła się XI Spartakiada Sportowa Środowiskowych Domów Samopomocy Województwa Podkarpackiego. W zawodach uczestniczyły 53 ośrodki, a nad wszystkim czuwało ponad sześćdziesięciu wolontariuszy. O tym jak i dlaczego warto pomagać, dowiecie się klikając...

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

III miejsce!

III miejsce!

Redakcja Youthvoice.pl pragnie z przyjemnością powiadomić, że nasz portal zdobył III nagrodę w konkursie podsumowującym pilotażową edycję projektu "Czwarta Władza z Klasą". Zdobyliśmy również nagrodę specjalną za najlepszy projekt - w ocenie Jury konkursowego był to cykl "HEJ! Historyczna Edukacja Jarosławia". Jednocześnie pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Zapraszamy na nasz portal codziennie, gwarantujemy, że nie spoczniemy na laurach i nadal będziemy informować o wszystkim, co w naszym mieście ważne.

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

Portal rusza na nowo!

Portal rusza na nowo!

Jak zapewne zauważyliście, przez ostatnie dwa tygodnie na portalu nic się nie działo. Za zaistniałą sytuację pragniemy serdecznie przeprosić, jednak była ona spowodowana problemami natury technicznej - w związku z konkursem "Czwarta władza z klasą" zablokowano nam dostęp do serwerów. Teraz jednak wszystko wróci do starego porządku - Youthvoice.pl znów będzie Was informował o tym, co dzieje się na mieście i nie tylko. A więc zaglądajcie tu częściej i powiedzcie o nas swoim znajomym! Miłej lektury.

Załoga portalu Youthvoice.pl

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

eLO eLO RMF!

eLO eLO RMF!

„Niektórzy piszą, inni nagrywają filmy. Czego jeszcze nie robiliśmy? Pewnie wielu rzeczy. A z dziennikarstwa? Ha, wiem! Nie było jeszcze internetowego radia." Najpierw pasja, później pomysł, na końcu realizacja. A konkretniej - część z nas w tym roku zaczęła podbój wśród internetowych stacji radiowych.

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

Starość - radość

Starość - radość

30 maja 2009 roku pani Antonina Zeńko obchodziła swoje 104-te urodziny. Wczorajsza solenizantka jest jednocześnie najstarszą mieszkanką Jarosławia. Pomimo wieku, ma dużo energii i zapału do życia. To nasza jarosławska duma!

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

eLO RMF - podejście drugie!

eLO RMF - podejście drugie!

Jak widać naszym licealistom spodobało się w eloRMF! Już 29 maja o 16 rozpocznie się druga audycja początkujących dziennikarzy. Słuchać ich możecie na www.miastomuzyki.pl Tematem audycji jest kalendarz i wszystko co z nim związane, dowiecie się zatem, gdzie powstał, jak dojrzewał i jak wygląda dziś. Przeanalizujemy też śmieszne i absurdalne święta. Zapraszamy!


Wydarzenia

Zagrają dla Wojtusia

Zagrają dla Wojtusia

W czwartek 21 maja o godz. 18:00 w hali jarosławskiego MOSiR-u wystąpi zespół Cliver oraz Iwan Komarenko. Artyści zagrają dla niepełnosprawnego Wojtusia. Bilety kosztują 25 złotych, zysk ze sprzedaży przeznaczony będzie na rehabilitację.


<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] >>>

Copyright by http://youthvoice.pl - wszelkie prawa zastrzeżone

Aktualności | Szkoły | Galerie | Filmoteka | O nas | Kontakt | eLO RMF | ATOM | RSS | Projekt i wykonanie: Mariusz Kuras, mariushrek[malpa]gmail.com

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! [Valid Atom 1.0] [Valid RSS]