Wydarzenia

eLO RMF - podejście drugie!

eLO RMF - podejście drugie!

Jak widać naszym licealistom spodobało się w eloRMF! Już 29 maja o 16 rozpocznie się druga audycja początkujących dziennikarzy. Słuchać ich możecie na www.miastomuzyki.pl Tematem audycji jest kalendarz i wszystko co z nim związane, dowiecie się zatem, gdzie powstał, jak dojrzewał i jak wygląda dziś. Przeanalizujemy też śmieszne i absurdalne święta. Zapraszamy!


Wydarzenia

Zagrają dla Wojtusia

Zagrają dla Wojtusia

W czwartek 21 maja o godz. 18:00 w hali jarosławskiego MOSiR-u wystąpi zespół Cliver oraz Iwan Komarenko. Artyści zagrają dla niepełnosprawnego Wojtusia. Bilety kosztują 25 złotych, zysk ze sprzedaży przeznaczony będzie na rehabilitację.


Wydarzenia

Zwiedzaj Jarosław... nocą!

Zwiedzaj Jarosław... nocą!

Czas: 16 maja, sobota, późne popołudnie lub wczesny wieczór, jak kto woli. Miejsce: Jarosławski Rynek. Cel: wielkie zwiedzanie! W skrócie: już dziś w ramach ogólnopolskiej akcji "Noc muzeów" będzie można zwiedzić ZA DARMO praktycznie wszystkie najważniejsze zabytki Jarosławia. A będą wśród nich m.in. niedostępna na co dzień wieża ratusza czy zamknięte zazwyczaj podziemia pod kamienicą Orsettich, wyjątkowo udostępnione przez pana Jana Waltera do zwiedzania. A wszystko to w oprawie licznych koncertów i imprez kulturalnych, więc nie czekajcie - ruszajcie na Rynek! Załoga portalu Youthvoice.pl też tam będzie!


Wydarzenia

Masz chęć się zabawić?

Masz chęć się zabawić?

Zbliżają się wakacje, a zarazem mnóstwo wolnego czasu, który najlepiej wykorzystać dobrą zabawą. W Jarosławiu miejsc, gdzie odbywają się dyskoteki, dancingi, karaoke jest co prawda niewiele, ale liczy się nie ilość, lecz jakość.

 

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

Jarosław biega!

Jarosław biega!

Sztafeta ogólnopolskiej akcji "Polska biega" dotarła w sobotę do Jarosławia. Robert Korzeniowski i Przemysław Babiarz, organizatorzy całej imprezy udzielili nam specjalnego wywiadu, sprawdź!

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

Europarada

Europarada

Pierwsza sobota po 8 maja - w ten właśnie dzień każdego roku organizowane są Parady Schumana. I choć główne uroczystości odbędą się w stolicy, Jarosław także dorzuca swoje trzy grosze do europejskiego świętowania. A wszystko to na miesiąc przed wyborami do Parlamentu Europejskiego...

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

"Będzie dobrze..." - czyli matura po polsku

"Będzie dobrze..." - czyli matura po polsku

Matury trwają w najlepsze. A ponieważ strach ma wielkie oczy tylko na samym początku, postanowiliśmy sprawdzić co słychać u jarosławskich maturzystów tuż przed maturą z polskiego.

Czytaj więcej >>>


Wydarzenia

Juwenalia bez rewelacji

Juwenalia bez rewelacji

Kolejne jarosławskie Juwenalia nie okazały się imprezowym przełomem. Przykro to mówić, ale studenci i nie tylko już po raz kolejny nie popisali się wysoką frekwencją. Koncerty nie przyciągnęły tłumów, chociaż organizatorzy zapewnili rozrywkę osobom o różnych gustach muzycznych.

 

Czytaj więcej >>>


<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] >>>

Sonda

Jak często odwiedzasz nasz portal?

Zobacz wszystkie sondy

O portalu

Portal Youthvoice.pl jest tworzony przez młodzież I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu

I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu

Copyright by http://youthvoice.pl - wszelkie prawa zastrzeżone

Aktualności | Szkoły | Galerie | Filmoteka | O nas | Kontakt | eLO RMF | ATOM | RSS | Projekt i wykonanie: Mariusz Kuras, mariushrek[malpa]gmail.com

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! [Valid Atom 1.0] [Valid RSS]