Wywiady

"Nie mogę się poddawać"

"Nie mogę się poddawać"

Wyobraź sobie młodego dziennikarza, który jeszcze nigdy nie prowadził wywiadu i początkującego muzyka, który jeszcze nigdy wywiadu nie udzielał. Jak mogła wyglądać ich rozmowa? Przekonaj się sam.

Czytaj więcej >>>


Wywiady

Wywiad z Anną Godzwon

Wywiad z Anną Godzwon

Na co dzień dyrektor Biura Prasowego Kancelarii Prezydenta. Dla nas po prostu Pani Ania. Dziś obchodzi urodziny.

Czytaj więcej >>>


Wywiady

JackKnife

JackKnife

Talent, pasja, marzenia i młodość. Czy istnieje lepsze połączenie, by stworzyć coś naprawdę dobrego? Zespół JackKnife od pięciu lat udowadnia, że niczego więcej nie potrzeba, by muzyką przemawiać do tłumów. W sobotę wystąpili na koncercie w Jarosławiu i jak zwykle dali z siebie wszystko. Udało nam się złapać dwóch członków zespołu - Tomka Gutkę (gitara) oraz Kubę Staniszewskiego (gitara basowa). Oto efekty.

Czytaj więcej >>>


Wywiady

Rozmowa z Brygidą Grysiak

Rozmowa z Brygidą Grysiak

Niedawno w Jarosławiu ponownie gościliśmy dziennikarkę TVN24, Brygidę Grysiak. Tym razem spotkanie związane było z promocją książki „Wybrałam życie" oraz towarzyszącą jej debatą dotyczącą ochrony życia i aborcji. Udało nam się przeprowadzić krótką rozmowę z autorką.

Czytaj więcej >>>


Wywiady

"Przede wszystkim determinacja"

"Przede wszystkim determinacja"

Myślę, że każdy zna konstrukcję wywiadu: pytanie-odpowiedź, pytanie-odpowiedź i tak w kółko. Jednak ten wywiad rozpoczął się nieco inaczej. To Rinke Rooyens - holenderski scenarzysta, prezes firmy Rochstar, a obecnie producent programu „Top Model, Zostań Modelką", wyprzedził nas i zadał pytanie jako pierwszy.

Czytaj więcej >>>


Wywiady

Michał Piróg: "Nie wiem co to stres"

Michał Piróg: "Nie wiem co to stres"

Krótko: osobowość telewizyjna. Troszkę dłużej: choreograf, tancerz, a przede wszystkim niezawodowy aktor. W jego życiu nie zabrakło też przygód z dziennikarstwem. Jest teraz w ważnym momencie swojego życia i potrafi zainwestować w siebie.

Czytaj więcej >>>


Wywiady

Radiowa złota rączka

Radiowa złota rączka

Od lat związany z radiem. Debiutował w RMF FM. Dziś jest uznanym dziennikarzem Radia Zet - reporterem oddziału krakowskiego. Laureat nagrody Grand Press w kategorii reportaż radiowy. Tak w skrócie można przedstawić naszego rozmówcę Marcina Kubata - prywatnie szczęśliwego ojca dwóch córeczek.

Czytaj więcej >>>


Wywiady

Młody, ale Wielki

Młody, ale Wielki

Ma dopiero 19 lat, a mimo to jest umieszczany wysoko w przed- draftowych spekulacjach przez amerykańskich ekspertów. Mówi się o jego Drafcie w 2013 roku. Mając 17 lat wraz z reprezentacją Polski wywalczył srebrny medal. Niejednokrotnie wybierany do najlepszej piątki różnych turniejów międzynarodowych. Zajmuje trzecie miejsce w rankingu największych międzynarodowych talentów z rocznika 1993, a także 83 wśród najlepszych zawodników młodego pokolenia. Udało mi się z nim porozmawiać, bo jak sam twierdzi: „Dziennikarzom się nie odmawia". Obecny gracz ekstraklasowej drużyny koszykarskiej AZS Politechnika Warszawska-Mateusz Ponitka.

Czytaj więcej >>>


<<< [1] [2] [3] [4] [5] [6] >>>

Sonda

Jak często odwiedzasz nasz portal?

Zobacz wszystkie sondy

O portalu

Portal Youthvoice.pl jest tworzony przez młodzież I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu

I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu

Copyright by http://youthvoice.pl - wszelkie prawa zastrzeżone

Aktualności | Szkoły | Galerie | Filmoteka | O nas | Kontakt | eLO RMF | ATOM | RSS | Projekt i wykonanie: Mariusz Kuras, mariushrek[malpa]gmail.com

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! [Valid Atom 1.0] [Valid RSS]