Wywiady

Młody, ale Wielki

Młody, ale Wielki

Ma dopiero 19 lat, a mimo to jest umieszczany wysoko w przed- draftowych spekulacjach przez amerykańskich ekspertów. Mówi się o jego Drafcie w 2013 roku. Mając 17 lat wraz z reprezentacją Polski wywalczył srebrny medal. Niejednokrotnie wybierany do najlepszej piątki różnych turniejów międzynarodowych. Zajmuje trzecie miejsce w rankingu największych międzynarodowych talentów z rocznika 1993, a także 83 wśród najlepszych zawodników młodego pokolenia. Udało mi się z nim porozmawiać, bo jak sam twierdzi: „Dziennikarzom się nie odmawia". Obecny gracz ekstraklasowej drużyny koszykarskiej AZS Politechnika Warszawska-Mateusz Ponitka.

Czytaj więcej >>>


Wywiady

Mięśnie pod bluzą

Mięśnie pod bluzą

Ukryty talent. Na pozór niewyróżniający się spośród 1000 uczniów. Spokojny i skromny, po chwili rozmowy dowiadujemy się o jego pasji, woli walki i marzeniach w drodze na szczyt sportowej kariery. Z zamiłowania karateka, niedawny uczestnik rozgrywanych w Tokio Mistrzostw Świata. Taki właśnie jest Karol Magura uczeń kl. 1 g.

Czytaj więcej >>>


Wywiady

Zbyt mało by żyć, za wiele by odejść…

Zbyt mało by żyć, za wiele by odejść…

Orzechowce. Mała miejscowość pod Przemyślem. Nie ma w niej teatru, kina, muzeum czy nawet supermarketu, wiec dlaczego słyszała o niej połowa Polaków? Bowiem to tu znajduje się schronisko określone przez reporterkę Polsatu jako obóz przetrwania.

Czytaj więcej >>>


Wywiady

OSTRE BRZMIENIA SPEŁNIAJĄ MARZENIA

OSTRE BRZMIENIA SPEŁNIAJĄ MARZENIA

Czy chore dzieci mają coś wspólnego z hard rockiem? Jak najbardziej! Rockmani zainspirowali się działalnością charytatywną. Tylko w Hard Rock Cafe.

Czytaj więcej >>>


Wywiady

Z miłości do Kresów

Z miłości do Kresów

Odświeżenie pamięci o Kresach uważa za swoją misję.  Jest główną organizatorką II Festiwalu Kultury Kresowej, który w dniach 24-30 września odbył się w Jarosławiu.  Z tej właśnie okazji zapraszamy was na wywiad z Elżbietą Rusinko - inicjatorką i prezes Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo - Wschodnich.

 

Czytaj więcej >>>


Wywiady

Historia jednej randki...

Historia jednej randki...

Miała 16 lat, kiedy została zgwałcona. Dzisiaj ma 19 lat i próbuje normalnie żyć. Był Poniedziałek Wielkanocny, zwabił Ją do swojego domu pod pretekstem spotkania z koleżanką. Po wizycie w jego domu mieli iść do Kościoła. Koleżanki jednak nie było. Zastała puste cztery ściany. Zamknął drzwi, a ona kątem oka zobaczyła, że chowa klucz. Miłość zaślepia. Niewinna nastolatka nawet w najgorszym scenariuszu swojego życia nie spodziewała się tego, co miało się zaraz wydarzyć...

Czytaj więcej >>>


Wywiady

Wywiad z Dżemem!

Wywiad z Dżemem!

14. 02. 2010 r. - hala sportowa na PWSZ wypełniona po brzegi. Gwiazdą wieczoru koncertu charytatywnego w Jarosławiu był legendarny zespół Dżem. Ponadto na scenie wystąpili m. in. Kinga Zalot i zespół AMITI. Tylko u nas wywiad z Benedyktem Otrębą (gitara basowa, śpiew) i Jurkiem Staczyńskim (gitara solowa) z zespołu Dżem.

Czytaj więcej >>>


Wywiady

Jacek Borkowski dla kobiet

Jacek Borkowski dla kobiet

Sala lustrzana wypełniona po brzegi, w 95 procentach zdominowana przez kobiety. W przeddzień święta kobiet gościem Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu w kamienicy Attavantich był Jacek Borkowski, który zaraz po występie udzielił nam krótkiego wywiadu.

Czytaj więcej >>>


<<< [1] [2] [3] [4] [5] >>>

Copyright by http://youthvoice.pl - wszelkie prawa zastrzeżone

Aktualności | Szkoły | Galerie | Filmoteka | O nas | Kontakt | eLO RMF | ATOM | RSS | Projekt i wykonanie: Mariusz Kuras, mariushrek[malpa]gmail.com

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! [Valid Atom 1.0] [Valid RSS]