Wywiady

Ona ma talent

Ona ma talent

Jest młoda, pełna energii, a kiedy śpiewa, przez wszystkich przechodzą ciary. Kinga Zalot, niedawna zwyciężczyni jarosławskiego Masz Talent. Jak sama mówi, śpiewanie jest jej całym życiem, choć, co ciekawe, nie wiąże z nim swej przyszłości. Intrygujące? Sprawdź dlaczego.

Czytaj więcej >>>


Wywiady

Siła uderzenia

Siła uderzenia

- Jestem wesołym człowiekiem, mam takie specyficzne poczucie humoru, lubię dobrze pośmiać, jak i dobrej muzy posłuchać - mówi o sobie Marek Lisańczuk, finalista jarosławskiego konkursu „Masz Talent". Był faworytem publiczności, zajął jednak trzecie miejsce. O tym, jak rodzi się talent i co oznacza marketingowe „odezwiemy się", dowiecie się klikając:

Czytaj więcej >>>


Wywiady

EPka będzie na osiemnastkę

EPka będzie na osiemnastkę

W dniu swoich 18 urodzin wyda swoją pierwszą solową płytę. Koncert przed większą publicznością ma już za sobą. O tym, jak to jest zaczynać karierę w świecie hip-hopu specjalnie dla portalu youthvoice.pl opowiedział Suchar, czyli Tomek Suchy.

Czytaj więcej >>>


Wywiady

Obudź się weno!

Obudź się weno!

Juwenalia minęły, ale artyści występujący na nich zostali. Ludzie z pasją, sercem i weną. O tym wszystkim porozmawiamy z jedną drugą składu Wake Up Adina: Globusem (Krzysiek Zięba) i Repem (Łukasz Kiper).

Czytaj więcej >>>


Wywiady

Świętość na co dzień

Świętość na co dzień

"Najbardziej lubił wtorki" - to najnowsza książka Brygidy Grysiak. Znana dziennikarka TVN24 w specjalnej rozmowie dla portalu youthvoice.pl odpowiada m.in. na pytania o własne odczucia dotyczące książki oraz o swojego rozmówcę, abpa Mieczysława Mokrzyckiego, drugiego sekretarza papieża Jana Pawła II.

Czytaj więcej >>>


Wywiady

Z Biblią w biznesie

Z Biblią w biznesie

Cynizm, wyścig szczurów, wszechobecna chciwość i nieprzyzwoite bogactwo, osiągnięte na pewno podejrzanymi machlojkami - tak większości Polaków kojarzy się świat wielkiego biznesu. Tymczasem są ludzie, którzy swoją działalnością przeczą temu wizerunkowi. Jedną z nich jest przedsiębiorca Krzysztof Pauch, który 22 kwietnia 2009 r. odwiedził I LO im. Mikołaja Kopernika w Jarosławiu.

Czytaj więcej >>>


<<< [1] [2] [3] [4] [5]

Copyright by http://youthvoice.pl - wszelkie prawa zastrzeżone

Aktualności | Szkoły | Galerie | Filmoteka | O nas | Kontakt | eLO RMF | ATOM | RSS | Projekt i wykonanie: Mariusz Kuras, mariushrek[malpa]gmail.com

Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS! [Valid Atom 1.0] [Valid RSS]